Základem všeho dění jsou nezkreslené informace, které nám všem na tomto prostoru přináší Slovanská Občina JIHLAVA-naše Rodná Zem.
Vznikají slovanské Občiny, už jste to postřehli?
Stále narůstá veřejná mediální manipulace s veřejností a jsou předkládány záměrně upravené informace a zpravodajství. Je podstatnější vědět, co se opravdu děje,  jaké skutečné politické události probíhají a znát jejich opravdový význam a směřování.

Slovanský sněm Občin proběhl 9. a 10.září 2017 na Valašsku v Novém Hrozenkově v prostorách sálu hotelu Lidový dům

Návratem k naší tradici slovanských sněmů obnovujeme naši původní Kulturu – její bohatost a spojení s Rodem a našimi Předky, čímž plně přejímáme osud do svých rukou.

Kromě veřejnosti jsou nejdůležitější součástí sněmu Slovanské Občiny se svými zástupci, které měly právo na sněmu rokovat a rozhodovat, a to evidované do 4.9.2017. Pokud se opravdově hlásíte k naší slovanské tradici, můžete si založit svou Občinu a takto se dalších rokování a rozhodování na sněmu účastnit. Postup založení Občiny najdete na stránce Pravidla založení Občiny.

Čerpáme z živého odkazu a bohatosti naší slovanské Kultury, moudrosti Předků a přikázání (zápovědí) našich Bohů, védské duchovní tradice – a to z období svobodných Držav (Velké Moravy), než byly nahrazeny jiným státním uspořádáním, náboženstvím a hodnotovým systémem.

Jak správně zhodnotila Občina Ústí nad Labem: Srdečný dík i obdiv si zaslouží organizátoři a pořádající Občiny Lužná u Vsetína, Třinec a Jasénka, kteří odvedli velký kus poctivé práce a pro nás všechny připravili vynikající podmínky pro tvořivou práci na své světlé budoucnosti!

Sněm se dohodl na společné Véče Občin
VEČA SLOVANSKÝCH OBČIN proběhla 12.8.2017
v občině Vsetín, Dolní Jasenka- Minipivovar Valášek

Za projednání a úprava textu podaných návrhů na Slovanský sněm, a předpřípravu organizačních záležitostí
sněmu patří poděkování těmto přítomným Občinám:

Občina Město Albrechtice, Občina Lužná, Občina Třinec, Občina Jasenka, Občina Ústí nad
Labem, Občina Valašská Bystřice, Občina Prostřední Bečva, Občina Nošovice, Občina Frýdek
Místek, Občina Jaroměřice, Občina Brno, Občina Holešov, Občina Uherské Hradiště.

Mediálně takovéto akce našich Občin podporují také tito zástupci Národní sítě: www.priznakytransformace.cz

Tagy: #ObcinaJihlava #Horní_Hrozenkov #Lidový_dům #Vlastníhlavou, #cesta, #Država, #Národní_sítě, #Občiny, #rokování, #Slované, #Sněm, #SUVERENITA, #Svobodný_vysílač, #Véča, #zvěst

0 komentářů

Napište komentář