Vodokres se blíží! 💦💦💦 Oslavíte vodu? 💙

Buď zdráv jako Voda

V tento den si všichni Slované přáli: ,,Buď zdráv jako Voda!“

Jednoduše řečeno, toto je prostě Živá Voda – známá našim předkům. My ji známe už jen z pohádek, kdy se měli hrdinové objevit v určeném čase na určeném místě.

V dřívějších dobách se v tento den mladí lidé třikrát ponořili do otvorů vysekaných v ledu. Čerpala se také voda pro nemocné nebo se namáčela plátna do čistého sněhu.

V tento den má voda magickou sílu a Královna Vodice dokáže očistit a u zdravit nejen fyzické tělo člověka, ale i všechna jeho astrální a duchovní těla.

Zde je závěr lékařů: voda, sbíraná 19. ledna z otevřených zdrojů, je biostimulátor, který má příznivý účinek na imunitní systém a poskytuje antioxidační ochranu. Tato voda zlepšuje metabolismus, zvyšuje krevní tlak, má příznivý účinek na celkové zdraví.

Živá voda

Nejen voda z přírodních pramenů nabývá 18. a 19. ledna pozitivní vlastnosti, ale i obyčejná voda z vodovodu může v těchto dnech stát také bioaktivní a zachovat si své speciální vlastnosti nejen celý rok, ale mnohem delší období. Ukazuje se, že veškerá voda včetně vody z vodovodu každý rok 18. a 19. ledna opakovaně mění svou strukturu během jednoho a půl dne.

0 komentářů

Napište komentář

© 2022 Komuna.cz | Běží s podporou IdeaServis

nebo

Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli své údaje?